Analiza łańcucha dostaw (SCM)

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektów logistycznych, IDSOFT oferuje wykonanie analiz łańcucha dostaw oraz pomoc w optymalizacji procesów logistycznych.

Oferujemy szczegółowe analizy procesów zamówień towarów, planowania dostaw, gospodarki magazynowej, procesy wydań na produkcję oraz zarządzanie zapasami i produkcją w toku.

W ramach analizy identyfikujemy kluczowe punkty ryzyka, określamy zasoby ludzkie, sprzętowe i programowe niezbędne do prowadzenia efektywnej polityki w zakresie logistyki przedsiębiorstwa.

Konsultujemy i opracowujemy metodologię wdrożenia standardu GS1 w przedsiębiorstwie, wraz z projektami etykiet logistycznych.

Zapewniamy efektywne i szybkie uruchomienie systemu identyfikacji pozwalającego na faktyczne realizowanie zagadnień związanych ze śledzeniem produktów i partii surowcowych (ang. traceability) oraz efektywne prowadzenie procesów i zapisów jakościowych.

Pomagamy dobrać technikę identyfikacji wyrobów optymalną dla przedsiębiorstwa (kody kreskowe, kody 2D, RFID). Wykonujemy analizy zwrotu z inwestycji (ang. ROI) w obszarze SCM.

Partnerzy: